Splníme Vám víc než jen 3 přání

S „Ježíškovým vnoučetem“ do oblak

Erste Grantika Advisory, a.s. se před Vánoci zapojila do projektu „Ježíškova vnoučata“ pořádané Českým rozhlasem.

Vybraným obdarovaným se stala paní Soňa (91 let, Liberec), která toužila po vyhlídkovém letu nad Libereckem pro ni a doprovod. Důvodem bylo, že její tatínek byl pilot a jako malou ji často brával na lety. Mohla si tak osvěžit vzpomínky z dětství i uctít jeho památku.

Poukaz na vyhlídkový let předal v kostýmu pilota osobně paní Soni vedoucí pobočkové sítě Alexandr Jakobe.

Jak nám 19.4.2018 sdělila paní Jana Hrabinová, vedoucí centra denních aktivit Domu seniorů Liberec – Františkov:

„Včera odpoledne byl ten dlouho očekávaný den, kdy paní Soňa letěla vyhlídkovým letadlem. Dlouhou dobu předem o tom všem vyprávěla a nemohla se dočkat. Od prvního dne  kdy bylo hezky se ptala, kdy už poletí, že ,,dneska by to šlo‘‘, a tak jsme se domluvili s pilotem a, ačkoliv původní termín byl až první květnový víkend, vyhověl nám a paní Soňa tak letěla včera odpoledne. Rozhlas jsme nevolali, chtěli jsme, aby si to užila a nic dalšího aby ji nerozptylovalo. Těsně před letem se přeci jen trochu bála, ale pak už byla jen a jen šťastná. Tento zážitek dosud vstřebává a ještě dlouho bude. Až se z toho všeho vzpamatuje, tak si s ní sednu a třeba vám všem bude schopna napsat pár řádků osobně, nebo vám její slova zprostředkuji.

Děkujeme vám moc za splnění snu naší paní Soni.

Jste všichni naprosto úžasní.“

Co dodat? Jsme rádi, že jsme mohli někomu pomoci a způsobit radost i jinak, než že ho bezpečně provedeme bludištěm dotačních pravidel.

Staň se členem GRANT klubu a neunikne ti žádná dotační příležitost

Chci se stát členem