Splníme Vám víc než jen 3 přání

Erste Grantika Advisory, a.s. zefektivnila své vedení

S účinností od 1. února 2017 byl z rozhodnutí akcionáře zúžen počet členů vedení přední poradenské společnosti a 100% dcery České spořitelny Erste Grantika Advisory, a.s. Dosavadní předseda představenstva opustil po letech společnost a jejího vedení se ujal staronový člen představenstva Richard Lev.

Richard Lev začal svoje působení ve společnosti již v roce 2004 při studiu na Masarykově univerzitě v Brně.

Od roku 2008 byl vedoucím týmu projektového poradenství. V roce 2014 získal pozici člena představenstva, kde působí doposud.Za dobu svého působení ve společnosti získal velký přehled nejen v oblasti dotací, ale zejména v oblasti přípravy a zavádění inovací a inovačních procesů ve výrobních firmách.

Mezi jeho hlavní zájmy patří zejména historie, neboť, jak říká, v ní nalezneme mnohé odpovědi na otázky dneška i zítřka.

„Třetí dotační období v České republice, ve kterém se právě nacházíme, je pro podnikatele i poradce jednoznačně nejobtížnější a nejkomplikovanější. Převzít odpovědnost za Grantiku v tomto náročném období je pro mne velkou výzvou. Za náš hlavní cíl považuji získat pro klienty FSČS smysluplnou dotační podporu pro realizaci jejich investičních záměrů. Erste Grantika Advisory proto neustále hledá inovativní a chytrá řešení zejména pro podnikatele, ale i pro veřejnou správu, a tím udává směr na trhu. Máme ve svém portfoliu klienty, kteří platí za průkopníky ve svých oborech a soustřeďují se na investice s vysokou přidanou hodnotou.“

Staň se členem GRANT klubu a neunikne ti žádná dotační příležitost

Chci se stát členem